№ з/п |
Секція |
П.І.Б. |
ЗНЗ |
Клас |
Місце |
Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства |
|||||
1 |
Українська література |
Єфименко Анна Романівна |
Гімназія |
9 |
І |
2 |
Українська література |
Іванова Ксенія Ігорівна |
ШЗШ №7 |
11 |
І |
3 |
Світова література |
Картава Дар’я Анатоліївна |
ШЗШ №7 |
11 |
І |
4 |
Фольклористика |
Бояринова Катерина Анатоліївна |
ШЗШ №4 |
10 |
І |
5 |
Літературна творчість |
Лазуткіна Юлія Андріївна |
ШСШ №1 |
11 |
І |
6 |
Українська література |
Бовтюк Анна Віталіївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
9 |
ІІ |
7 |
Фольклористика |
Будик Анастасія Костянтинівна |
ШЗШ №4 |
10 |
ІІ |
8 |
Літературна творчість |
Кохановська Ірина Володимирівна |
Гімназія |
9 |
ІІ |
9 |
Українська література |
Кучера Крістіна Юріївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
9 |
ІІІ |
10 |
Українська література |
Туренко Катерина Станіславівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
ІІІ |
11 |
Українська література |
Фролова Олена Миколаївна |
ШЗШ №7 |
11 |
ІІІ |
12 |
Світова література |
Коленченко Євгенія Володимирівна |
ШСШ №1 |
10 |
ІІІ |
13 |
Світова література |
Полуда Ольга Юріївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІІ |
14 |
Світова література |
Цикун Анна Михайлівна |
ШЗШ №7 |
11 |
ІІІ |
15 |
Фольклористика |
Ганзя Марина Петрівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
ІІІ |
16 |
Мистецтвознавство |
Школоберда Аніта Олегівна |
Гімназія |
10 |
ІІІ |
17 |
Літературна творчість |
Циганок Дарина Анатоліївна |
Гімназія |
8 |
ІІІ |
18 |
Літературна творчість |
Щасна Марія Андріївна |
Гімназія |
8 |
ІІІ |
Відділення мовознавства |
|||||
19 |
Українська мова |
Безкровна Юлія Василівна |
Гімназія |
10 |
І |
20 |
Українська мова |
Авдасьова Лія Анатоліївна |
Гімназія |
11 |
І |
21 |
Російська мова |
Радченко Марина Олександрівна |
ШЗШ №8 |
10 |
І |
22 |
Англійська мова |
Королевська Анна Леонідівна |
Гімназія |
9 |
І |
23 |
Англійська мова |
Борисенко Богдан Ігорович |
Гімназія |
11 |
І |
24 |
Англійська мова |
Андрусенко Дарина В’ячеславівна |
Гімназія |
9 |
ІІ |
25 |
Українська мова |
Моісеєнко Анастасія В'ячеславівна |
Гімназія |
9 |
ІІІ |
26 |
Англійська мова |
Єфименко Анна Романівна |
Гімназія |
9 |
ІІІ |
27 |
Англійська мова |
Сірік Марія Олександрівна |
Гімназія |
9 |
ІІІ |
28 |
Англійська мова |
Погребицький Денис Юрійович |
Гімназія |
11 |
ІІІ |
Відділення філософії та суспільствознавства |
|||||
29 |
Соціологія |
Колдуненко Вероніка Юріївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
30 |
Соціологія |
Зеленський Артем Вячеславович |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
31 |
Правознавство |
Феклістова Галина Олексіївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
32 |
Правознавство |
Жижкун Катерина Олегівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
33 |
Журналістика |
Борисенко Даніїл Андрійович |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
34 |
Журналістика |
Деркач Олена Сергіївна |
ШНВК: ШЗШ №6-ДНЗ |
10 |
І |
35 |
Соціологія |
Макаренко Лідія Геннадіївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІ |
36 |
Журналістика |
Мовчан Олексій Петрович |
Гімназія |
9 |
ІІ |
37 |
Журналістика |
Євменова Ольга Констянтинівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІ |
38 |
Соціологія |
Куліш Антон Сергійович |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
ІІІ |
39 |
Журналістика |
Сергієнко Віталій Андрійович |
ШСШ №1 |
11 |
ІІІ |
Відділення історії |
|||||
40 |
Історія України |
Мороз Матвій Павлович |
Гімназія |
11 |
І |
41 |
Історія України |
Черненко Віктор Вікторович |
Гімназія |
11 |
І |
42 |
Історичне краєзнавство |
Колесникова Ольга Юріївна |
ШЗШ №8 |
11 |
І |
43 |
Етнологія |
Борисенко Даніїл Андрійович |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
44 |
Етнологія |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
|
45 |
Всесвітня історія |
Титович Наталія Володимирівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
46 |
Історія України |
Закроєць Михайло Миколайович |
Гімназія |
11 |
ІІ |
47 |
Історія України |
Коломеєць Тетяна В’ячеславівна |
ШЗШ №4 |
11 |
ІІ |
48 |
Історичне краєзнавство |
Кім Катерина Олександрівна |
ШСШ №1 |
11 |
ІІ |
49 |
Всесвітня історія |
Рощіна Олександра Миколаївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІ |
50 |
Історія України |
Вареник Анастасія Олександрівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІІ |
51 |
Історія України |
Кисла Катерина Олександрівна |
Гімназія |
10 |
ІІІ |
52 |
Історія України |
Мордовіна Руслана Юріївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
ІІІ |
53 |
Історичне краєзнавство |
Хміль Ангеліна Олександрівна |
ШЗШ №11 |
11 |
ІІІ |
54 |
Всесвітня історія |
Дергачова Вікторія Юріївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІІ |
Відділення наук про Землю |
|||||
55 |
Географія та ландшафтознавство |
Ємлягін Микола Сергійович |
ШНВК: СШ-ліцей |
9 |
І |
56 |
Географія та ландшафтознавство |
Коржавіна Ольга Олегівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
57 |
Географія та ландшафтознавство |
Бакун Юлія Вікторівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
9 |
ІІ |
58 |
Географія та ландшафтознавство |
Мешкова Катерина Олегівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
ІІ |
59 |
Географія та ландшафтознавство |
Ілляшенко Ярослав Михайлович |
ШНВК: СШ-ліцей |
9 |
ІІІ |
60 |
Географія та ландшафтознавство |
Палагута Юлія Михайлівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
9 |
ІІІ |
61 |
Географія та ландшафтознавство |
Ходот Дмитро Олександрович |
ШНВК: СШ-ліцей |
9 |
ІІІ |
62 |
Географія та ландшафтознавство |
Честнейшина Валерія Павлівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
ІІІ |
Відділення технічних наук |
|||||
63 |
Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження |
Трофименко Олександр Володимирович |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
64 |
Матеріалознавство |
Хочин Володимир Сергійович |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
ІІ |
65 |
Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження |
Колесникова Ольга Юріївна |
ШЗШ №8 |
11 |
ІІ |
66 |
Матеріалознавство |
Кириллова Валерія Романівна |
ШНВК: ШЗШ №9-ДНЗ |
9 |
ІІІ |
67 |
Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження |
Пасічник Валерія Азерівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
ІІІ |
68 |
Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження |
Карнаш Катерина Едуардівна |
ШНВК: ШЗШ №9-ДНЗ |
11 |
ІІІ |
Відділення комп’ютерних наук |
|||||
69 |
Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем |
Старостенков Артем Олександрович |
Гімназія |
11 |
І |
70 |
Технології програмування |
Ступак Станислав Олександрович |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
71 |
Internet-технології та WEB дизайн |
Стриков Максим Олександрович |
ШСШ №1 |
9 |
І |
72 |
Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми |
Слуцький Дмитро Олексійович |
ШСШ №1 |
10 |
І |
Відділення математики |
|||||
73 |
Математика |
Гасс Леонід Едуардович |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
74 |
Математика |
Честнейшина Валерія Павлівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
75 |
Прикладна математика |
Колотуша Владислав Віталійович |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
76 |
Прикладна математика |
Радченко Артур Володимирович |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІ |
77 |
Прикладна математика |
Онщенко Олег Сергійович |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІ |
78 |
Математичне моделювання |
Кубах Максим Олександрович |
ШСШ №1 |
9 |
ІІ |
79 |
Математичне моделювання |
Афонченко Олексій Володимирович |
ШСШ №1 |
11 |
ІІ |
80 |
Математика |
Дем’яненко Максим Олександрович |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІІ |
81 |
Прикладна математика |
Шуляк Володимир Андрійович |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
ІІІ |
Відділення фізики та астрономії |
|||||
82 |
Експериментальна фізика |
Швець Дар'я Юріївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
83 |
Теоретична фізика |
Проценко Дмитро Олександрович |
ШЗШ №4 |
11 |
ІІ |
84 |
Експериментальна фізика |
Ляшок Олексій Віталійович |
ШЗШ №5 |
9 |
ІІ |
85 |
Теоретична фізика |
Мязіна Марія Олексіївна |
ШЗШ №4 |
11 |
ІІІ |
Відділення економіки |
|||||
86 |
Економічна теорія та історія економічної думки |
Петренко Ольга Володимирівна |
ШЗШ №5 |
10 |
І |
87 |
Мікроекономіка та макроекономіка |
Герасимова Вікторія Андріївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
88 |
Мікроекономіка та макроекономіка |
Гордієнко Софія Володимирівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
89 |
Фінанси, грошовий обіг і кредит |
Коляденко Ілля Ігорович |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
90 |
Мікроекономіка та макроекономіка |
Загородня Тетяна Вікторівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІ |
91 |
Мікроекономіка та макроекономіка |
Мищенко Тетяна Олександрівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІ |
92 |
Фінанси, грошовий обіг і кредит |
Колесникова Олена Олексіївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІ |
93 |
Мікроекономіка та макроекономіка |
Леонтенко Аліна Сергіївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІІ |
94 |
Мікроекономіка та макроекономіка |
Прохоренко Єлизавета Андріївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІІ |
95 |
Фінанси, грошовий обіг і кредит |
Малюта Ганна Вікторівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІІ |
Відділення хімії та біології |
|||||
96 |
Загальна біологія |
Небилиця Крістіна Вікторівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
97 |
Біологія людини |
Макаренко Лідія Геннадіївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
98 |
Зоологія, ботаніка |
Петрова Валерія Сергіївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
99 |
Медицина |
Ворона Валерія Костянтинівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
100 |
Валеологія |
Янковенко Катерина Олександрівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
101 |
Психологія |
Буркеня Тетяна Сергіївна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
102 |
Хімія |
Нибожинська Тетяна Володимирівна |
ШНВК: СШ-ліцей |
11 |
І |
103 |
Медицина |
Бойко Олександр Дмитрович |
ШЗШ №7 |
10 |
ІІ |
104 |
Хімія |
Тур Віталій Олександрович |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
ІІ |
105 |
Медицина |
Карпенко Алла Ігорівна |
ШЗШ №5 |
10 |
ІІІ |
106 |
Хімія |
Акуліна Анастасія Денисівна |
ШСШ №1 |
9 |
ІІІ |
Відділення екології та аграрних наук |
|||||
107 |
Екологія |
Дементьєва Анастасія Олександрівна |
ШСШ №1 |
11 |
І |
108 |
Охорона довкілля та раціональне природокористування |
Остренко Аліна Олександрівна |
ШЗШ №4 |
11 |
І |
109 |
Агрономія |
Тимошик Антон Андрійович |
ШНВК: СШ-ліцей |
10 |
І |
110 |
Ветеринарія та зоотехнія |
Бендова Дарина Олегівна |
ШЗШ №7 |
11 |
І |
111 |
Лісознавство |
Сагайдачна Ірина Андріївна |
ШЗШ №4 |
10 |
І |
112 |
Екологія |
Ступак Анастасія Володимирівна |
ШСШ №1 |
11 |
ІІ |
113 |
Екологія |
Агибалова Анастасія Юріївна |
ШЗШ №5 |
11 |
ІІІ |
114 |
Екологія |
Ісаєв Олександр Олексійович |
ШСШ №1 |
11 |
ІІІ |
Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Білясник М.Д. |
Гімназія |
1 |
1 |
|
2 |
2 |
Гриценко Г.І. |
ШЗШ №4 |
1 |
1 |
|
2 |
3 |
Бойко О.І. |
ШЗШ №7 |
1 |
|
1 |
2 |
4 |
Шелунцова Л.М. |
ШЗШ №7 |
1 |
|
1 |
2 |
5 |
Вареник О.П. |
ШСШ №1 |
1 |
|
|
1 |
6 |
Поправко Н.М. |
ШНВК: СШ-ліцей |
|
1 |
1 |
2 |
7 |
Доник Т.В. |
ШНВК: СШ-ліцей |
|
|
2 |
2 |
8 |
Безкровна К.О. |
Гімназія |
|
|
2 |
2 |
9 |
Дмитренко Ю.М. |
ШСШ №1 |
|
|
1 |
1 |
10 |
Сбітна Н.М. |
ШНВК: СШ-ліцей |
|
|
1 |
1 |
11 |
Сунгурова Л.І. |
Гімназія |
|
|
1 |
1 |
Відділення мовознавства
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Храмова Т.М. |
Гімназія |
1 |
1 |
2 |
4 |
2 |
Білясник М.Д. |
Гімназія |
1 |
|
1 |
2 |
3 |
Карпенко Д.С. |
Гімназія |
1 |
|
1 |
2 |
4 |
Безкровна К.О. |
Гімназія |
1 |
|
|
1 |
5 |
Сапегіна В.А. |
ШЗШ №8 |
1 |
|
|
1 |
Відділення філософії та суспільствознавства
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Шундрик О.І. |
ШНВК: СШ-ліцей |
3 |
1 |
|
4 |
2 |
Василенко В.М. |
ШНВК: СШ-ліцей |
1 |
|
1 |
2 |
3 |
Дубровна Т.І. |
|
1 |
|
|
1 |
4 |
Євменова Т.М., Сметана В.М. |
МЦСПТ, ШНВК:ЗОШ №6-ДНЗ |
1 |
|
|
1 |
5 |
Білясник М.Д. |
Гімназія |
|
1 |
|
1 |
6 |
Дубровна Т.І., Євменова Т.М. |
ШНВК: СШ-ліцей, МЦСПТ |
|
1 |
|
1 |
7 |
Головатюк С.М. |
ШСШ №1 |
|
|
1 |
1 |
Відділення історії
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Зубко В.П. |
Гімназія |
2 |
1 |
|
3 |
2 |
Василенко В.М. |
ШНВК: СШ-ліцей |
2 |
|
2 |
4 |
3 |
Шундрик О.І. |
ШНВК: СШ-ліцей |
1 |
1 |
1 |
3 |
4 |
Кириченко О.В. |
ШЗШ №8 |
1 |
|
|
1 |
5 |
Гузь Л.М. |
ШСШ №1 |
|
1 |
|
1 |
6 |
Кущ І.В. |
ШЗШ№4 |
|
1 |
|
1 |
7 |
Ковтун С.В. |
Гімназія |
|
|
1 |
1 |
8 |
Двоскін Л.Ю. |
ШЗШ №11 |
|
|
1 |
1 |
Відділення наук про Землю
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Суптельна С.О. |
ШНВК: СШ-ліцей |
2 |
1 |
3 |
6 |
2 |
Коляденко І.М. |
ШНВК: СШ-ліцей |
|
1 |
1 |
2 |
Відділення технічних наук
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Курносенко О.В. |
ШНВК: СШ-ліцей |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
Рахманенко С.М. |
ШЗШ №8 |
|
1 |
|
1 |
3 |
Резник О.В. |
ШНВК:ЗОШ №9-ДНЗ |
|
|
2 |
2 |
Відділення комп’ютерних наук
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Слуцька І.А. |
ШСШ №1 |
2 |
|
|
2 |
2 |
Пославський Г.С. |
ШНВК: СШ-ліцей |
1 |
|
|
1 |
3 |
Пата О.І. |
Гімназія |
1 |
|
|
1 |
Відділення математики
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Бур О.В., Назаренко О.М. |
ШНВК: СШ-ліцей |
2 |
2 |
1 |
5 |
2 |
Щецова Л.Л. |
ШНВК: СШ-ліцей |
1 |
|
1 |
2 |
3 |
Кочубей С.Г., Кузьменко Т.В. |
ШСШ №1, СЮТ |
|
1 |
|
1 |
4 |
Кочубей С.Г. |
ШСШ №1 |
|
1 |
|
1 |
Відділення фізики та астрономії
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Таранова Т.Ю. |
ШНВК: СШ-ліцей |
1 |
|
|
1 |
2 |
Андрєєва С.Ю. |
ШЗШ №4 |
|
1 |
1 |
|
3 |
Басов А.Г. |
ШЗШ №5, ШІ СумДУ |
|
1 |
|
|
Відділення економіки
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Коляденко І.М. |
ШНВК: СШ-ліцей |
3 |
|
|
3 |
2 |
Михайленко М.М. |
ШЗШ №5 |
1 |
|
|
1 |
3 |
Суптельна С.О. |
ШНВК: СШ-ліцей |
|
3 |
3 |
6 |
Відділення хімії та біології
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Бацура О.Є., Кривоніс В.В. |
ШНВК: СШ-ліцей, СЮН |
5 |
|
|
5 |
2 |
Євменова Т.М., Бацура О.Є. |
МЦСПТ, ШНВК: СШ-ліцей |
1 |
|
|
1 |
3 |
Гутак І.О., Лукашов В.К. |
ШНВК: СШ-ліцей, ШІ СумДУ |
1 |
|
|
1 |
4 |
Андрусенко О.Б., Тимофіїв С.В. |
ШНВК: СШ-ліцей, ШІ СумДУ |
|
1 |
|
1 |
5 |
Башлак Т.І. |
ШЗШ №7 |
|
1 |
|
1 |
6 |
Крутова-Оникієнко О.О. |
ШСШ №1 |
|
|
1 |
1 |
7 |
Небилиця О.Д. |
ШСШ №5 |
|
|
1 |
1 |
Відділення екології та аграрних наук
№ з/п |
П.І.Б. |
Заклад |
І місць |
ІІ місць |
ІІІ місць |
Всього призерів |
1 |
Голуб С.В. |
ШСШ №1 |
1 |
|
|
1 |
2 |
Андрусенко О.Б., Ніконов Є.М. |
ШНВК: СШ-ліцей, ШІ СумДУ |
1 |
|
|
1 |
3 |
Деруга Л.М. |
ШЗШ №4 |
1 |
|
|
1 |
4 |
Табала Л.В. |
ШЗШ №4 |
1 |
|
|
1 |
5 |
Башлак Т.І. |
ШЗШ №7 |
1 |
|
|
1 |
6 |
Мечік М.Ю. |
ШСШ №1 |
|
1 |
1 |
2 |
7 |
Прищепа С.Г., Фролова Ю.М. |
ШЗШ №5 |
|
|
1 |
1 |