Переможець Всеукраїнського конкурсу "МАН-Юніор Дослідник"

    Вітаємо Савченко Софію, ученицю 10 класу ШНВК: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад Шосткинської міської ради Сумської області та її вчителя Лахоню Юлію Миколаївну  з зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі "МАН-Юніор Дослідник" у номінації "Історик - Юніор - 2017"! 

 

Фіналіст конкурсу "Всеукраїнський юнацький водний приз-2017"

18-21 квітня 2017 у м.Київ відбувся фінальний етап конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз-2017», який проходив як національний етап міжнародного конкурсу Stockholm Junior Water Prize під патронатом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства регіонального розвитку України, Посольства Швеції в Україні. 

Фіналістом конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз-2017» став учень 10 класу ШНВК:СШ-ліцей Барун Павло (науковий керівник Гутак І.О.) з роботою «Очистка промислових стічних вод шляхом аерації їх киснем повітря на залізооксидному каталізаторі». Вітаємо юнака зі значним досягненням і бажаємо йому дістатися нових висот!

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2016-2017 н.р.

 

 

Мечик Павло, учень 11 класу ШНВК:СШ-ліцей, посів ІІІ місце у відділенні технічних наук, секції Технологічні процеси та перспективні технології". Наукові керівники - Таранова Тетяна Юріївна (ШНВК:СШ-ліцей),  Голиш Валерій Ілярієвич (СЮТ).

Вітаємо призерів ІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції "Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи" 2017 року!

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України 2016-2017 н.р.!

Участь члена Шосткинської МАН у міжнародній конференції

24-26 лютого 2017 року у м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбувався ХХІ Республіканський конкурс робіт дослідницького характеру (конференція) учнів. У складі делегації України в конкурсі брала участь Софія Перелигина, учениця 10 класу ШНВК:СШ-ліцей, вихованка Шосткинської МАН. Її робота "Сонячний колектор Sunlight" отримала схвальний відгук за успішний виступ в секції "фізика". Вітаємо юну дослідницю і бажаємо нових успіхів!

Вітаємо учасників VІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів "Майбутнє України"!

З 15 по 17 листопада 2016 року в м. Києві відбулася VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», у якій взяли участь близько 100 винахідників з 23 областей України.

Цікаву розробку автоматизованої системи для складання плану місцевості було представлено у номінації «Робототехніка та робототехнічні системи» Тишковцем Микитою, учнем 11 класу Шосткинського НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст.-ліцей, вихованцем Шосткинської міської станції юних техніків.

У номінації «Технічна творчість та винахідництво» Перелигіна Софія, учениця 10 класу Шосткинського НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст.-ліцей, презентувала наукову розробку «Сонячний колектор «Sunlight».

 

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу есе!

 

І місце

Школьний Сергій, учень 10 класу Шосткинської гімназії, керівник - Безкровна Катерина Олексіївна, вчитель української мови та літератури.

ІІ місце 

Мороз Марія, учениця 11 класу ШНВК: ЗШ І-ІІІ ст. №9-ДНЗ, керівник - Лугова Наталія Василівна, вчитель української мови та літератури.        

Вітаємо переможців літературного конкурсу "Проба пера-2016"!

 

Обласний літературний конкурс "Проба пера - 2016". 

 

 

Номінація "Поезія"

І місце

Лавринюк Ксенія, учениця ШЗШ №12, вчитель Колотуша Лариса Іванівна

ІІ місце

Кузнецова Поліна, учениця ШЗШ №12, вчитель Колотуша Лариса Іванівна

Саламов Еміль, учень ШЗШ №12, вчитель Кияненко Валентина Вололимирівна

Савченко Богдан, учень ШЗШ №4, вчитель Гриценко Галина Іванівна

ІІІ місце

Березовий Ярослав, ШНВК:ЗОШ №6-ДНЗ, вчитель Ковбаса Галина Іванівна

 

Номінація "Проза"

І місце

Курач Владислав, учень ШСШ №1, вчитель Богданова Валентина Олексіївна

ІІ місце

Кривенок Руслана, учениця гімназії, вчитель Білясник Михайло Дмитрович

ІІІ місце

Васильцова Юлія. учениця ШНВК:СШ-ліцей, вчитель Дубровна Тетяна Іванівна

Лавриненко Вікторія, учениця ШНВК:ЗОШ №9-ДНЗ, вчитель Лященко Анна Володимирівна.

03 червня 2016


Вітаємо призерів І Всеукраїнської науково-методичної конференції "Освіта, наука та виробництво: розвиток і перспективи" 2016 року!

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2015-2016 н.р.

 

 

Міняйло Анастасія, учениця 10 класу ШЗШ №8, посіла ІІІ місце у відділенні екології та аграрних наук, секції "Екологія". Науковий керівник - Міняйло Наталія Іванівна (ШЗШ №8).

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2015-2016 н.р. та їхні наукові керівники

І місце

Будик Анастасія, секція «Фольклористика», ШЗШ №4, 11 кл., науковий керівник Гриценко Галина Іванівна.

Коржавіна Ольга, секція «Етнологія», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., науковий керівник Василенко Вячеслав Миколайович.

Швець Даря, секція «Експериментальна фізика», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., науковий керівник Таранова Тетяна Юріївна.

Коробейник Марина, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», ШНВК:СШ-ліцей, 10 кл., наукові керівники Андрусенко Олена Борисівна, Вазієва Аліса Георгіївна.

Міняйло Анастасія, секція «Екологія», ШЗШ №8, 10 кл., науковий керівник Міняйло Наталія Іванівна.

Удовенко Вадим, секція «Лісознавство», гімназія, 11 кл., науковий керівник Зубко Валентина Андріївна. 

Лауреати Всеукраїнського турніру

У жовтні-грудні 2015 року команда «Фаворит» ШНВК:СШ-ліцей взяла участь у Всеукраїнському Інтернет- турнірі із природничих дисциплін "Відкрита природнича демонстрація".  Наша команда показала 4-й результат (серед 156 команд-учасників) і стала лауреатом конкурсу. 

Команду представляли Жукова Поліна, Тур Віталій, Мангалієв Олександр, Макаренко Лілія, Ворона Валерія, Власюк Валерія, Єрьоменко Анна, Тимошик Антон, Онщенко Олег, Дем’яненко Максим, Гасс Леонід, Колотуша Владислав, які навчаються в гуртках МАН.

Велику подяку висловлюємо вчителям, які допомагали учням досягти успіху:

Тарановій Т.Ю., Курносенко О.В., Коляденко І.М., Бацурі О.Є., Гутак І.О., Андрусенко О.Б.

На фото - Макаренко Лілія, Ворона Валерія, Власюк Валерія, Єрьоменко Анна, Тимошик Антон, Онщенко Олег, Дем'яненко Максим, Гасс Леонід, Колотуша Владислав

Приємний стимул до навчання 

Вітаємо Тимошика Антона, учня ШНВК-ліцей, призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України (наукові керівники: Андрусенко О.Б.,  Ніконов Є.М.) із здобуттям Президентської стипендії у 2015 р.

Вітаємо переможців!

Слуцького Дмитра, учня 10 класу ШСШ І-ІІІ ст. №1 за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському дистанційному турнірі з інформаційних технологій серед учнівської молоді у 2014-2015 н.р.. Науковий керівник - Слуцька Ірина Анатоліївна (ШСШ І-ІІІ ст. №1).

Паршину Анну, ученицю ШНВК:СШ І-ІІ ст.-ліцей, переможця XVIII обласного літературного конкурсу "Проба пера" 2014-2015 н.р.. Науковий керівник - Доник Тетяна Володимирівна (ШНВК:СШ І-ІІ ст.-ліцей).  

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України             у 2014-2015 н.р.

Тимошика Антона, учня 10 класу ШНВК:СШ І-ІІ ст.-ліцей за зайняте ІІ місце у відділенні екології та аграрних наук, секції агрономії. Наукові керівники - Андрусенко Олена Борисівна (ШНВК:СШ І-ІІ ст.-ліцей) і Ніконов Євгеній Миколайович (ШІ СумДУ).

Бендову Дарину, ученицю 11 класу ШЗШ І-ІІІ ст. №7 за зайняте ІІІ місце у відділенні екології та аграрних наук, секції ветеринарії та зоотехнії. Науковий керівник - Башлак Тетяна Іванівна (ШЗШ І-ІІІ ст. №7).

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 н.р.

 

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 н.р.

 


Вітаємо переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 н.р. і педагогів, які їх підготували!

 

    Вітаємо переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2014-2015 н.р. і педагогів, які їх підготували!

 


Храмченко Микола

Випускник ШНВК:СШ-ліцей, неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секціях фізики: у 2011р. – ІІ місце, у 2012 – ІІІ місце, у 2012 році у секції інформатики ІІ місце, призер ІІІ етапу (ІІІ місце) у 2013 році у секції інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту. Переможець Балтійського науково-інженерного конкурсу наукових робіт у 2013 р. (ІІІ місце), Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників «Природа – людина – виробництво – екологія» у 2013 р. (І місце), Всеукраїнського конкурсу Екософт «INFOMATRIX» у 2013 р. (І місце).

Призери І відбіркового (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

Ходот Дмитро       (ШНВК:СШ-ліцей)  - ІІ місце

Бакун Юлія          (ШНВК:СШ-ліцей)  - ІІІ місце

Ємлягін Микола   (ШНВК:СШ-ліцей) - ІІІ місце

Палагута Юлія     (ШНВК:СШ-ліцей) - ІІІ місце

            Науковий керівник Суптельна Світлана Олександрівна

 

Горобець Валерія (ШСШ №1) - ІІІ місце

            Науковий керівник Голуб Світлана Василівна

Учні-члени МАН - учасники відкритих студентських науково-практичних семінарів в ШІ СумДУ

 

    Учні-члени МАН - учасники відкритих студентських науково-практичних семінарів в ШІ СумДУ

 


Учні-члени МАН, педагоги-керівники секцій МАН - учасники І науково-методичної конференції "ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ". ШІ СумДУ, 28 квітня 2015 р.

 

     Учні-члени МАН, педагоги-керівники секцій МАН - учасники І науково-методичної конференції "ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ". ШІ СумДУ, 28 квітня 2015 р.

 


Призери всеукраїнського конкурсу "МАН-Юніор Дослідник" 2014 р.

Гасс Леонід (ШНВК:СШ І-ІІ ступенів-ліцей, 9 клас) - ІІІ місце

Назва проекту: Визначення відстані до Венери за допомогою фотографії.

Дем’яненко Максим (ШНВК:СШ І-ІІ ступенів-ліцей, 9 клас) - ІІІ місце

Назва проекту: Планети. Супутники. Визначення приблизного радіуса Нептуна за його супутником.

 Науковий керівник: Таранова Тетяна Юріївна, учитель фізики і астрономії ШНВК: СШ І-ІІ ступенів-ліцей

ПЕРЕМОЖЦІ МАН - 2013

Призери ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013-2014 н.р. 

Попов Нікіта (ШНВК:СШ-ліцей, 11 клас), відділення комп'ютерних наук, секція Інтернет-технологій та WEB-дизайну; науковий керівник - Максименко Людмила Ігорівна - ІІ місце;

Шалай Анна  (ШНВК:СШ-ліцей, 11 клас), відділення економіки, секція мікроекономіки та макроекономіки; науковий керівник - Суптельна Світлана Олександрівна  - ІІІ місце;

Шако Олексій   (ШНВК:СШ-ліцей, 11 клас, СЮТ), відділення технічних наук, секція авіа- та ракетобудування; наукові керівники - Тверезовський Віталій Трохимович, Курносенко Ольга Василівна  - ІІІ місце

Поправко Валерія  (ШНВК:СШ-ліцей, 10 клас), відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція літературної творчості; науковий керівник - Доник Тетяна Володимирівна  - ІІІ місце;

Галич Ганна  (ШЗШ №7, 11 клас), відділення філософії та суспільствознавства, секція філософії; науковий керівник - Короткевич Антоніна Федорівна  - ІІІ місце.  

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013-2014 н.р.  

 

   Призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013-2014 н.р.  

 


Свято юних і креативних

       МАНівці отримали авторські свідоцтва і патенти на винаходи.

       Одинадцять патентів та авторських свідоцтв отримали молоді науковці з Малої академії наук 17 січня, у Всесвітній день дитячого винахідництва. 

      Авторські свідоцтва і патенти українські вундеркінди отримали за сприяння відділу інтелектуальної власності, що ... 

 

01 грудня 2015


Призери ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 1996-2013 рр. і педагоги, які їх підготували  

 

  Призери ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 1996-2013 рр. і педагоги, які їх підготували  

 


Призові місця навчальних закладів м. Шостка на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в 1996-2013 рр.

Навчальний заклад

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього призових місць

ШСШ №1

-

1

-

1

ШНВК:СШ-ліцей

5

8

9

22

Гімназія

-

-

2

2

ШЗШ №7

-

-

1

1

ШЗШ №8

-

1

-

1

ШЗШ №11

-

-

1

1

Разом

5

10

13

28

Призові місця навчальних закладів м. Шостка на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в 1996-2013 рр.

Навчальний заклад

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Всього призових місць

ШСШ №1

-

3

6

9

ШНВК:СШ-ліцей

15

29

54

98

Гімназія

8

9

18

35

ШЗШ №4

-

-

3

3

ШЗШ №5

-

3

1

4

ШЗШ №7

1

4

5

10

ШЗШ №8

-

5

2

7

ШНВК:ЗШ №9-ДНЗ

-

2

2

4

ШЗШ №11

-

1

1

2

Разом

24

56

92

172