Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2015-2016 н.р. та їхні наукові керівники

І місце

Будик Анастасія, секція «Фольклористика», ШЗШ №4, 11 кл., науковий керівник Гриценко Галина Іванівна.

Коржавіна Ольга, секція «Етнологія», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., науковий керівник Василенко Вячеслав Миколайович.

Швець Даря, секція «Експериментальна фізика», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., науковий керівник Таранова Тетяна Юріївна.

Коробейник Марина, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», ШНВК:СШ-ліцей, 10 кл., наукові керівники Андрусенко Олена Борисівна, Вазієва Аліса Георгіївна.

Міняйло Анастасія, секція «Екологія», ШЗШ №8, 10 кл., науковий керівник Міняйло Наталія Іванівна.

Удовенко Вадим, секція «Лісознавство», гімназія, 11 кл., науковий керівник Зубко Валентина Андріївна.

 

ІІ місце

Галіч Аліна, секція «Літературна творчість», ШСШ №1, 11 кл., науковий керівник Головатюк Світлана Миколаївна.

Гудиліна Катерина, секція «Українська мова», ШСШ №1, 11 кл., науковий керівник Головатюк Світлана Миколаївна.

Школоберда Аніта, секція «Мистецтвознавство», гімназія, 11 кл., науковий керівник Школоберда Оксана Михайлівна.

Борисенко Даніїл, секція «Журналістика», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., науковий керівник Дубровна Тетяна Іванівна.

Роговець Софія, секція «Історичне краєзнавство», гімназія, 11 кл., наукові керівники Ковтун Світлана Валентинівна, Мороз Юлія Михайлівна.

Гасс Леонід, секція «Математика», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., науковий керівник Бур Олена Василівна.

Слуцький Дмитро, секція «Технології програмування», ШСШ №1, 11 кл., науковий керівники Слуцька Ірина Анатоліївна, Кузьменко Тетяна Вікторівна.

Перелигіна Софія, секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», ШНВК:СШ-ліцей, 9 кл., науковий керівник Курносенко Ольга Василівна.

Кабиш Артем, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», ШНВК:СШ-ліцей, 10 кл., наукові керівники Андрусенко Олена Борисівна, Костенко Юрій Сергійович.

 

ІІІ місце

Колодко Наталія, секція «Англійська мова», ШСШ №1, 11 кл., науковий керівник Леперт Олена Анатоліївна.

Турчин Катерина, секція «Німецька мова», гімназія. 11 кл., науковий керівник Потапенко Тетяна Василівна.

Борисенко Даніїл, секція «Правознавство», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., науковий керівник Шундрик Олег Іванович.

Овсепян Альвіна, секція «Географія та ландшафтознавство», ШНВК:СШ-ліцей, 9 кл., науковий керівник Суптельна Світлана Олександрівна.

Каток Данііл, секція «Мистецтвознавство», гімназія. 11 кл., науковий керівник Сальник Павло Костянтинович.

Чепик Анна, секція «Зарубіжна література», ШЗШ №8, 10 кл., науковий керівник Сапегіна Валентина Анатоліївна.

Тишковець Микита, секція «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка», ШНВК:СШ-ліцей, 10 кл., наукові керівники Таранова Тетяна Юріївна, Небилиця Євгеній Васильович.

Петренко Ольга, секція «Економічна теорія та історія економічної думки», ШЗШ №5, 11 кл., науковий керівник Михайленко Микола Миколайович.

Колесникова Олена, секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит», ШНВК:СШ-ліцей. 11 кл., науковий керівник Суптельна Світлана Олександрівна.

Макаренко Лілія, секція «Загальна біологія», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., наукові керівники Бацура Олександра Єгорівна, Кривоніс Валентина Василівна.

Колотуша Марія, секція «Загальна біологія», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., наукові керівники Бацура Олександра Єгорівна, Кривоніс Валентина Василівна.

Бойко Олександр, секція «Медицина», ШЗШ №7, 11 кл., науковий керівник Башлак Тетяна Іванівна.

Тимошик Антон, секція «Агрономія», ШНВК:СШ-ліцей, 11 кл., науковий керівник Бацура Олександра Єгорівна.