Зустріч з міським головою

     На початку жовтня міський голова Нога Микола Петрович провів традиційну зустріч із Молодіжною дорадчою радою при міському голові міста Шостки. Познайомившись з новим складом дорадчої ради, міський голова залишився задоволений тим, що на зустрічі були присутні представники всіх загальноосвітніх закладів міста.

      Спілкуючись з очільником Шостки, молодь дізналася багато цікавого, бо цей склад дорадчої ради вперше зустрівся з Миколою Петровичем.

      «Молодіжна дорадча рада – це орган, який створений у нашому місті з тією метою, щоб враховувати думку молоді при прийнятті рішень міськвиконкому, міської ради. Ваші думки враховуються не стовідсотково, але я намагаюся довести свою позицію, як міський голова. Ваші думки завжди використовуються для індикативного методу планування, тобто у концептуальному, глобальному розумінні при прийнятті рішень. З кожним роком дорадча рада сильнішає», - сказав Микола Петрович.

     З вуст міського голови молодь у доступній формі почула про формування бюджету й план розвитку території міста. Старшокласники з цікавістю слухали про проблеми адміністративної реформи в Україні й менталітети європейських країн. Микола Петрович зазначив, що в сучасному світі, в якому починає розвиватися людина, треба досконало володіти комп’ютером. Людина, а особливо молода, повинна бути конкурентоздатною. Світ настільки стає інформатизованим, що основний заробіток іде в інтернет-ресурсі, що дає змогу створювати віддалені робочі місця, працювати в інших країнах. Міський голова є активним користувачем Інтернету і запросив молодь приєднатися до нього в мережі Facebook.

    Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Юні лідери задавали запитання, а міський голова з задоволенням на них відповідав.

     Молодіжна дорадча рада вдячна за плідну й цікаву зустріч, яка продемонструвала ефективність живого діалогу влади з молоддю.

     «Ви – самі сильні, самі розумні, самі красиві. Ви – особливі, бо живете в самому північному місті України обласного підпорядкування. Ви – шосткинці, ви – українці! Набирайтеся позитивної енергії, більше посміхайтеся. Бажаю вам успіху!», - підрезюмував міський голова.

(відео ТРК Акцент)>>