Акція «Лист солдату: з Шостки – з любов’ю»

     У складний для нашої країни час тисячі українських чоловіків залишили родини, свої мирні заняття заради повернення миру і спокою в кожен дім. Найменше, що ми можемо зробити для них, — передати теплі і зворушливі слова підтримки. Дитячі малюнки та листи можна порівняти з особливою гуманітарною допомогою.

      Під час святкування Дня міста Молодіжна дорадча рада при міському голові провела акцію «Лист солдату: з Шостки – з любов’ю» на підтримку солдатів, які знаходяться в зоні АТО. В ній взяли участь всі школи міста, клуб «Патріот» та небайдужі шосткинці.

      Шосткинські школярі писали листи, малювали малюнки для українських воїнів. В них по-дитячому висловлені слова подяки бійцям за їх мужність, сміливість та відвагу, побажання скорішої перемоги, побажання скорішого повернення до рідної домівки.

     Активісти Молодіжної дорадчої ради при міському голові на центральній площі міста запрошували шосткинців приєднатися до ініціативи і написати кілька добрих слів солдатам-землякам, розмалювати стіннівки та поставити підпис під словами підтримки. Спільними зусиллями було зібрано 952 листи.

      Всі листи, малюнки та стіннівки були передані бійцям АТО.