МДР при міському голові  >> Школа прав дитини

УВАГА! З 25 листопада 2017 року Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123

         Громадська організація «Ла Страда-Україна»  – одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження ґендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.     

10 листопада 2017


Правова освіта

    В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» вихованці Молодіжної дорадчої ради при міському голові зустрілися з представниками Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

  Під час проведення зустрічі старшокласники отримали пізнавальну інформацією щодо нормативно-правової бази захисту дітей від насильства, профілактики жорстокого поводження з дітьми, попередження насильства в освітніх закладах та родині. Юні лідери підвищили свою правову обізнаність й отримали рекомендації та пам’ятки щодо випадків порушуються права дітей.

04 грудня 2015