Науковий пікнік для старшокласників

    13 жовтня у приміщеннях Шосткинської МАН та ШСШ №1 відбувався Дев'ятий міжнародний науковий пікнік у м. Шостка. На захід були запрошені одинадцятикласники шкіл міста.

    Пікнік проводили Прокопенко Ольга Володимирівна, доктор економічних наук, завідувач кафедри економічної теорії навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. Олеся Балацького Сумського державного університету, а також викладачі та студенти 2 курсу цієї кафедри, які навчаються за спеціальністю "міжнародні економічні відносини". Метою були пошук та підтримка обдарованої молоді в нашому місті, спілкування з нею.

     Науковці розповіли про унікальність процесу підготовки бакалаврів спеціальності "Міжнародні економічні відносини" на кафедрі з викладанням особливостей ведення бізнесу та розвитку економік різних країн професорами з Канади, Казахстану, Ізраїлю та країн Європи, про особливості ведення навчального процесу англійською мовою з наданням матеріалів українською, можливості академічної мобільності тощо.

Далі організатори провели «всесвітньовідому ділову гру «International Trade Game» (з видачею сертифікатів). Нові знання та родинна атмосфера дуже сподобались школярам.

      Новачки у проведенні гри з числа студентів і викладачів, а також представники управління освіти Шосткинської міської ради і ШСШ №1 - відповідно, Сергій Семенистий, та Світлана Кочубей, - які цілий день опікувались проведенням гри і отримали відповідні знання та навички від доцента Марії Троян, були нагороджені сертифікатами.

        Сподіваємося, співпраця талановитої молоді Шостки з науковцями в такому форматі продовжиться й надалі.