Перший крок у науку

 

Завершив свою роботу Літній науковий табір учнів-членів МАН на базі Шосткинського інституту Сумського державного університету. Завдяки допомозі адміністрації вишу заняття в таборі проводяться вже другий рік поспіль. Цього року в роботі табору взяло участь 86 учнів з 10 навчальних закладів міста: ШСШ № 1, ШНВК: СШ-ліцей, гімназії, ШЗШ №№ 4, 5, 7, 8, 12, ШНВК: ЗОШ №№ 6, 9.

Учні прослухали лекції з інформатики, економіки, хімії та екології - таку можливість надали викладачі ШІ СумДУ:

Худолєй Георгій Михайлович, к.т.н., завідувач кафедри системотехніки і інформаційних технологій;

Басов Андрій Геннадійович, ст. викладач кафедри загальних наук та фундаментальних дисциплін;

Вареник Ірина Володимирівна, к.е.н., викладач кафедри економіки;

Тимофіїв Сергій Владиславович, к.х.н., старший викладач кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук.

Одночасно учні брали участь у лабораторних роботах, які проводила Єфименко Анна Олександрівна, к.т.н., викладач кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук.

Слід відзначити актуальність тем запропонованих лекцій. Так, майбутнім учасникам конкурсу-захисту стане у пригоді лекція на тему «Підходи до написання студентських наукових робіт», яку прочитала Вареник Ірина Володимирівна. Учасників табору зацікавили відеоролики про автоматизацію різних галузей промисловості, які презентував Худолєй Георгій Михайлович.

В роботі табору також брали участь студенти 2-го курсу економічного факультету Олексій Матвієвський і Ольга Сачко, представники студентського комітету, заступник голови якого Марина Барсукова розповіла про життя студентів у вільний від навчання час, про їхні культурні та спортивні досягнення.

Учні були вражені і захоплені гостинністю організаторів Літнього наукового табору. Закриття відбулося в неофіційній, дружній обстановці. Під час бесіди «за чаєм» діти більш детально дізналися про студентське життя в Шостці і отримали корисну інформацію про відкриття у виші курсів для старшокласників.

Шосткинська МАН висловлює подяку адміністрації і викладачам ШІ СумДУ за проведений захід.

 

 

P.S. З вересня цього року на базі ШІ СумДУ будуть працювати курси підготовки до ЗНО з української мови, математики, фізики, хімії, англійської мови та історії України. Запрошуємо всіх бажаючих і ми.