Шосткинці впевнено крокують у майбутнє

З 15 по 17 листопада 2016 року в м. Києві відбулася VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», у якій взяли участь близько 100 винахідників з 23 областей України.

Відкриття та захист виставки-конкурсу проходили на базі Київського палацу дітей та юнацтва. Були присутні Президент МАН Станіслав Довгий, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, науковці провідних вищих навчальних закладів України та наукових установ.

Цікаву розробку автоматизованої системи для складання плану місцевості було представлено у номінації «Робототехніка та робототехнічні системи» Тишковцем Микитою, учнем 11 класу Шосткинського НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст.-ліцей, вихованцем Шосткинської міської станції юних техніків.

У номінації «Технічна творчість та винахідництво» Перелигіна Софія, учениця 10 класу Шосткинського НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст.-ліцей, презентувала наукову розробку «Сонячний колектор «Sunlight».

Обидва учні - активні учасники Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Вітаємо наших учасників VІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», їхніх наукових керівників, батьків і наставників!