«Let’s do it, Ukraine!» в Шостці

20-21 жовтня 2016 року на базі Шосткинської МАН та ЦЕВ було проведено екологічне навчання на тему сортування відходів та економії енергоресурсів у повсякденному житті. Організатором проекту виступила громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» за підтримки генерального партнера – компанії «Фармак» та Шосткинської міської ради. 

Тренінги проводилися як для дітей, так і для дорослих. Школярі, всупереч канікулам, охоче прийшли на навчання по екологічному споживанню. За рахунок «фанових» майстер-класів, діти не тільки навчилися розділяти сміття, правильно поводитися з електроенергією, а ще отримали від цього задоволення. У навчанні взяли участь біля 60-ти школярі із 12-ти шкіл міста Шостка. 

«Усі школи міста Шостки по закінченню 2-денного навчання отримали баки для сортування сміття і зможуть перейти на екологічне споживання вже сьогодні. – говорить президент громадської організації «Let’s do it, Ukraine!» Юлія Мархель. – «Ми намагалися, щоб програма тренінгу «ЧИСТОFUN» для дітей була не тільки інформативна, а ще й цікава. Завдяки таким проектам школярі усвідомлюють свою участь в турботі про довкілля, в них формується персональна відповідальність за свою діяльність та її наслідки. Екологічність починається з тебе!». 

Як зазначили організатори, метою проекту стало розвинути з дитинства любов до чистоти та навчити дітей правильно поводитися з відходами та електроенергією. Також, паралельно з навчанням дітей, пройшов тренінг серед органів місцевого самоврядування, громад, керівників ОСББ, управителів будинків, представників малого та середнього бізнесу – «Розвиток екологічних громад». На ньому учасників навчили заощаджувати кошти шляхом правильного ставлення до сміття та дотримання основних принципів енергоменеджменту. 

«Ми завжди дізнаємося про нові технології із-за кордону, де екологічне виробництво стоїть в пріоритетах кожної компанії. – говорить директор з корпоративних зв’язків компанії «Фармак» Владислав Страшний. – Виступивши партнером екологічних тренінгів, ми сподіваюся, що наш досвід та теоретичні знання допоможуть громаді навчитися використовувати енергозбереження та правильно розділяти відходи, що зробить у майбутньому Шостку одним з екологічних міст України». 

До проведення тренінгів було залучено спеціалістів з усієї України. За словами організаторів, цей проект став першим кроком для Шостки на шляху до чистого, екологічного майбутнього рідного міста. 

 

Всі фото за посиланням: https://vk.com/album-86345246_237529197

24 жовтня 2016